نرم افزار ثبت آگهي،مخلوطي از دو نرم افزار ديوار و شيپور و سايت خودم....

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 2,000,000 تومان

شرح پروژه:

سلام دوستان،هر کسي که ميتونه زير 1 ماه بنويسه بياد...

متاسفانه همین پروژه رو یکی از بچه های همین جا بعد 3 ماه الاف کردنه ما خدمت سربازیش شروع شده و نمیرسه انجام بده....شاید بالغ بر 70% رو زده با روزی 1 ساعت کار به قول خودشون(چون یه کار دیگه هم داشتن)حالا هم میتونید با ایشون به توافق برسید برای ادامه کار و اینکه هم میتونید از اول شروع کنید به نوشتم اما فقط 1 ماه فقط 1 ماه.....

(شبيه ديوار با کيفيتي گرافيکيتر،و توضيحاتي که داده ميشود براي مجري،اگر تواناييش رو داشت کار شروع ميشه اگر نه که هيچي)

توضيحات کلي در زير نوشته شد!!!

بنده يک سايت ثبت آگهي دارم همانند سايت ديوار و شيپور اما با يک امکان اضافه تر(ارسال فيلم)

شروع توضيحات نرم افزار:

همانند نرم افزار ديوار و شيپور اما با يک مقدار تغييرات و کيفيت گرافيکي.... بيشتر نرم افزار شبيه نرم افزار ديوار باشه اما اما اما

توضيحاتي که در زير آمده است يا بخشي از نرم افزار ديوار را کاسته است يا بخشي را اضافه کرده است در نتيجه در مورد مباحثي که صحبت نشده است همانند نرم افزار ديوار اعمال شود،وب سرويس رو هم ندارم....

برای همه جاها عکسهاش آمادست خیالتون راحت.....

1 - منوي سايت که کشویی هست چند گزينه داره 1)صفحه اصلي 2)دسته بندي 3)داراي نماد فوري (عکس ميدم چجوري باشه) 4)داراي فيلم 5 )آگهي هاي شخصي5)علاقه مندی ها 6)تنظیمات ........

این منو با منوی بالای سریش به صورت کشویی هستند که میگم چجوری باشه....

2- براي بروز رساني آگهي ها،همانند نرم افزار ديوار صفحه به پايين که کشيده ميشود آگهي ها به روز شوند اما همانند نرم افزار فيس بوک سوت بزند. و حالت لودي که صفحه را به پايين ميکشيد همانند نرم افزار دريافت ايميل ياهو باشد... (دو خط که به سمت چپ و راست حرکت ميکند)

3- درگاه پرداخت اينترنتي هم که مسلما هست...

4- طرفي که آگهي ثبت کرده رو با يک چراغ سبز کوچيک به صورت آنلاين و آفلاين نمايش بده،و چت هايي که با هم انجام ميدن توي نرم افزار نمايش داده نشود فقط خودشون نوشته ها رو بخونن...اين حالت چت رو حتما ميخوام..... حالا ديگه نميدونم ميشه يا نه چون در سايت بنده هيچ ثبت نامي وجود ندارد...و امکان صحبت از طريق اينترنت هم وجود داشته باشه،همانند نرم افزار imo اما خوب حالا تصويري نباشه امکان صحبت صوتي رو اگر برنامه نويس تونست اگرم نشد مشکلي نيست.(کلا 4تاست...1)تماس تلفني 2)تماس با پيامک 3)تماس با چت 4)تماس با اينترنت

5- در نرم افزار ديوار نشان شده ها وجود دارد در نرم افزار بنده علاقه مندي وجود دارد به صورت قلب.(منوش رو براتون ميفرستم چه شکلي باشه)

6- بر روي عکس هر آگهي يک + به همراه يک ♥ وجود دارد که آن + براي در آگهي در همان دسته بندي است و آن ♥ هم علاقه مندي به آن آگهي است.البته اين ♥ يک افکتي دارد که بايد اعمال شود.

7- نمايش راه های ارتباطی با طرف به صورت یک کشوی ثابت پایین هر آگهی باشه به صورت نرم افزار شیپور(عکس میفرستم)

8- رنگ و لعاب سايت هم که مشخصه، نارنجي....(منوش رو براتون ميفرستم چه شکلي باشه)

9 - سيستم جي پي اس داشته باشه(يعني کاربر در هر دسته بندي آيکون جي پي اس رو داشته باشه و با زدن آن ،آگهي هايي که در محل هاي نزديک هست را نمايش بده!!!(منوش رو براتون ميفرستم چه شکلي باشه)

10_ مابقي قسمت هاش همانند سايت خودم باشه که در حين کار گفته ميشود....(عکس میدم)

11_ ارسال پيام نويگيشن داشته باشه(هم اختياري از سمت مديريت،هم اتوماتيک بر اساس تاييد آگهي يا رد آگهي يا آگهی تکرای یا آگهی غیر اخلاقی.....)

12)تحويل دادن سورس برنامه به صورت کامل

13) اسمش رو نميدونم چي ميگن اما مثلا تو اندرويد آگهي ثبت ميشه تو سايت هم همون آگهي ثبت بشه و برعکس....

14)پایین هر آگهی که مشاهده میکنیم آگهی های مشابه نمایش داده بشه....(عکس میدم)

15)تو قسمت ارسال آگهی عکس میدم چجوری باشه....کلا برای همه چیز عکس دارم خیالتون راحت....

مديريتش هم خيلي راحته چيز خاصي نداره نسبت به خود نرم افزار...اونم چنتا چيز خيلي مهم داره... 1)اينکه هرکسي که آگهي ثبت ميکنه خوب 100% يه ايميل و شماره داره، اگر اون ايميل يا شماره مجدد آگهي ثبت کرد لينک آگهي هايي که در حال نمايش هست رو نشون بده تا مشخص بشه که آگهيش تکراري هست يا نه.... 2)امکان ويرايش تمام قسمت هاي هر آگهي 3)آگهي که ويرايش ميشه،مشخص باشه کدوم خطش يا کدوم کلماتش ويرايش شده،(اگر امکانش هست) دوستان در زمان تعيين شده بايد کار تحويل داده بشه....1روز بگذرد قرار داد لغو خواهد شد (خنجر زياد خورديم از دوستان،بنر کارا،لوگو سازان،برنامه نويسان سايت :)....)

ظاهر سايت و تمام قسمتهاي مورد نظر رو با فتوشاپ درست کردم براي راحتي کار برنامه نويس که دوباره کاري نشه(اينجوري نه وقت خودم گرفته ميشه و نه وقت برنامه نويس)

دوستان این کار ریزه کاری زیاد داره به خدا....حرفه ای باید باشه...نمیخوام دیگه الاف بشم.....میدونم دو تومن کمه...حاضرم بعدا به صورت قسطی 1 تومن دیگه هم بدم اما قسطی 10 ماهه ماهی 100


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Mask

کاربر عادی

کاربر عادی

35,000,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 464
سه سال پیش

p

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

2,000,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 69 رای
پروژه موفق : 102
رتبه: 22
ده ماه پیش
+8500
+37168

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.