تکمیل فصل های پایان نامه برق قدرت براساس فهرست ارائه شده توسط استاد راهنمام

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

استاد راهنمام یک فهرست برای پایان نامه ام به من داده واز من خواسته که طبق آن پایان نامه ام را تکمیل کنم من برنامه نویسی وشبیه سازی های لازم برای پایان نامه ام را انجام دادم وخروجی های آن را هم کاملا آماده دارم ونیازی به برنامه نویسی وشبیه سازی ندارد من خودم خیلی مرتب پایان نامه ام را تکمیل کردم وبرای استاد راهنمام فرستادم اما ایشان نپذیرفته ایشان در علت میگه که: این پایان نامه سرشار از محتوای ثقیل، غیرضروری، نا مربوط و خسته کننده است. این همه زحمت کشیدی ولی بیخود. من که استادتم حوصله خوندن ندارم چه برسه به داور. بیان کردن این همه افراط؟ بنظر میرسد باید از دوستان خبره کمک بگیری. هنر بیان مسئله در کمیت نیست بلکه هم کیفیت و هم کمیت مهم است. کجا چی لازم است و چی اضافه.توضیحاتی که از Help برنامۀ Matpower بر داشتی بعضا زائد و نامفهوم و کلی است یک مقاله هم برام فرستاده ودر خصوص این مقاله استادم گفته که: مقالۀ ضمیمه، متن و مطلب (کلی و خاص) در خصوص مدل تزریق توان، فرموله سازی OPF ، اهمیت جایابی و تنظیم بهینۀ ادوات FACTS ......دارد. آنها که کلی هستند شما هم میتوانید استفاده کنید شما باید مطالب خوب از مقالات متعدد، پایان نامه و رساله (برای شما که مشکلات اینچنینی دارید) استفاده کنید. در مورد اینکه مطلب سازمان دهی شوند، چطور و چه نتایجی گزارش شوند، چطور تحلیل شوند به مقالات مشابه کار خود (اما با تجهیز فکتس متفاوتند) مراجعه کنید. اینها خیلی کمک میکنند تا موارد مهم را بفهمید

من این مقاله را به همراه فهرست ایشان قرار می هم هرکسی که واقعادر زمینه جایابی کنترل کننده توان  با الگوریتم ژنتیک به منظور کاهش تلفات تخصص داره بیاد و پیشنهاد بدهد.

من فقط و فقط هزینه کار را بعد از تایید استاد راهنمام پرداخت می کنم  مجری بایدنتیجه کار را به صورت فصل به فصل حاضر و به من تحویل بدهد تا من به استاد راهنمام تحویل بدم و تا لحظه  تایید منتظربماند و پشتیبانی از کارش داشته باشد تایید استاد راهنما  فقط به کار مجری بستگی دارد ممکن است دو روز یا ممکن است یک ماه بطول بکشه و تایید زودتر کار فقط و فقط به درست انجام شدن کار توسط مجری بستگی دارد خروجی های برنامه هم درصورت موافقت به مجری تحویل داد.  لطفا هرکسی اطمینان داره وتخصصش واقعا بالاست بیاد چون یکی از شروط من این است که کاری که انجام بدید درصورت تایید نشدن  در زمان مناسب بدون هیچگونه اعتراضی هیچگونه وجهی به مجری پرداخت نخواهد شد پس فقط متخصص ها پیشنهاد بدن لطفا به توضیحات استادرلهنمام در بالا ودر داخل فهرست با دقت فراوان توجه کنید


+8500
+33443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.