ترسیم شکلهای فرمولدار

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ترسیم شکلها به این صورت خواهد بود که اول کار باید خطها و خطوط اندازه در برنامه اتوکد کشیده شوند و سپس تصویر خروجی از اتوکد با فرمت eps وارد برنامه ورد بشه و اعداد و حروف با برنامه math type (تحت برنامه ورد) روی شکل تایپ شود و طبق روشی که در فایل پیوست گفته شده است باید ذخیره شود.

شکلها که تعداد آنها 83 تاست در فولدر 2 تحت فایلهای ورد با شماره های 2،1 و 3 است.

تمام جزئیات کار طی گامهای شماره گذاری شده توضیح داده شده است لذا مجریان بعد از مطالعه کامل مراحل اقدام به طرح سوال کنند. لازم به ذکر است تمام مراحل باید با دقت خوانده شود و سپس اقدام به ترسیم شود.

مدت زمان انجام پروژه زیاد هست تا مجری محترم با حوصله و دقت این کار را انجام دهد.

با توجه به اینکه این پروژه مستلزم دقت و حوصله زیاد هست لذا مجری محترم با دقت فراوان باید این کار را انجام دهد و در صورت بی دقتی کار به داوری کشانده خواهد شد و بالعکس در صورت دقت زیاد در انجام کار قطعا پاداشی علاوه بر انجام کار داده خواهد شد.


+8500
+59271

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.