رفع ایرادت پایان نامه برق قدرت براساس راهنمایی های استاد راهنما

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

پایان نامه من دارای 5 ایراد است که همگی این ایرادات و راهنمایی لازم برای رفع آنها (توسط استاد راهنمام) داخل فایل ورد است  من از مجری محترم می خوام که طبق توضیحات استاد راهنمام موارد زیر را کامل و قابل فهم انجام بدهد و در یک فایل ورد آنها را تحویل من دهد. لطفا هر مجری که در خصوص جایابی کنترل کننده توان  وپخش بار بهینه در حضور این ادوات تبحر کافی را دارد پیشنهاد قیمت بدهد. بعد از ارائه فایل توسط مجری محترم می بایست مجری محترم براساس وجدان کاری خودش ، تا تایید کار انجام شده منتظر بماند البته قطعا اگه ایشاله مجری در این زمینه کاربلد باشد شاید در کمتر از یک روز هم کار تایید بشه و این بستگی به تسلط مجری محترم در زمینه فوق دارد . در ضمت بعد از تایید کار مجری محترم ، صددرصد پاداش ویژه ای هم برای مجری محترم درنظر می گیرم.


+8500
+30522

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.