حل عددی معادلات غیر خطی و دستگاه غیر خطی‎

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام من رشته ام ریاضی کاربردی هست

فایل فرستاده شده حاوی 2فایل که زیپ شده توسط نرم افزار وین رر است. یکی مقاله ی کمکی است که از سایت الزیویر دانلود شده و یکی مقاله خودم که می خوام به یه ژورنال بفرستیم. خواهشمندم انرا به بهترین برنامه نویستون در این زمینه ارسال دارید. توضیحات برای برنامه نویس: کار من چیزی شبیه مقاله ی کمکی است می خوام شکل های جواب تقریبی برای 2M های مختلف عینا مانند مقاله کمکی رسم شود و جداول مربوطه کامل گردند البته اگر اعداد داخل جدول که خودم نوشتم تغییر کرد مهم نیست. یک نکته ی مهم اینست که کار ساده است فقط اگر دستگاه غیر خطی از روش Broyden حل شوند تقریب دقیقتر خواهد بود اگر هم نشد از روش نیوتن حل کنید. نکته دوم اینکه که پس از حل دستگاهها و جایگذاری به معادله واقع در صفحه ی 8 سطر 95 خواهید رسید که برای رسیدن به جواب تقریبی کافیست چند دفعه نسبت به x یاy انتگرال بگیرید و مقادیر اولیه داده شده را قرار دهید تا جواب تقریبی یعنی f بدست اید. خواهشا مانند مقاله کمکی برای دو مثال داده شده که جواب واقعی هم داده شده شکل ها را برای حالت های مختلف در هر مثال رسم نماییدو چک کنید که ایا شکل جواب تقریبی شبیه یا تاحدودی منطبق بر شکل جواب واقعی خواهد شد.که اگر اینطور شود عالیست. ممنونم. موفق باشید.​


+8500
+38379

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.