پروژه_رشته ی مهندسی صنایع_گرایش مالی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلامطبق سفارش استاد 5 مقاله راجع به یک موضوع و ترجیحا" موضوع جدید و بکر باشد پیدا کنید و توسط نرم افزار متلب ورودی و خروجی ها را تعیین کرده طبق سیستم استنتاج فازیعنوان:چکیده:حداکثر 150 تا 200 کلمهبند 1: مقدمه حدودا" یک صفحه .اهمیت تحقیق.چرا این موضوع را انتخاب کردیم.تعریف سیستم استنتاج فازیبند 2: پیشینه ی تحقیق.راجع به هر 5 مقاله توضیح سه خطی بنویسیم که حدودا"2 صفحه میشودبند 3: کلیات استنتاج سیستم های فازی را توضیح دهیم.سیستم استنتاج فازی ممدانی یعنی چه؟توضیح دهید و کارکرد آنرا بنویسید.اولین بار توسط چه کسی ارائه شد.بند 4:طراحی سیستم استنتاج فازی عنوان تحقیق توسط نرم افزار متلب.1.لیست ورودی ها و خروجی ها مشخص شوند.2.برای تک تک ورودی ها و خروجی ها ترم مشخص کنیم.3.برای تک تک ورودی ها و خروجی هادرجه عضویت(تابع عضویت) مشخص شود.4.رول ها را مشخص کنیم.5.خروجی های نرم افزار متلب را در این قسمت قرار میدهیم(عکس میگیریم). نمودارها.توابع عضویت.رول هابند 5:تحلیل نتایج_نتیجه گیری)اعتبار مدل طراحی شده را توضیح دهیم.مثال عددی نتیجه گیری از کار.توصیه برای تحقیقات آتی. حدودا" نصف صفحهلیست منابع را می آوریم.منابعی که در متن ارجاع داده شده اندتایتل کار فونت 14بقیه ی تیترها مثل مقدمه و ... bold 12عنوان جداول بالای جداول و عنوان اشکال در زیر اشکال باشند.فونت متن کار B nazanin 12زمان تحویل تا تاریخ 26 تیر (9 روز)


+8500
+30532

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.