برنامه نویسی به زبان جاوا جهت انجام قسمتی از پایان نامه

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

کلیات انجام کار به این صورت می باشد که با توجه به عنوان پایان نامه باید یکسری نظرات در مورد یک یا چند محصول خاص از یک سایت خارجی فروش محصولات (ترجیحا صوتی تصویری) که توش کاربران امکان درج نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را دارند جمع آوری شود و اونارو دسته بندی کنیم و بعد بیایم واژگان رو برحسب نقش دستوری اونها توی جمله برچسب گذاری کنیم که برای این قسمت از نرم افزار Stanford POS Tagger استفاده می شود و برحسب نقش کلمات قطبیت نظرات رو با استفاده از نرم افزار SentiwordNet مشخص کنیم.

در مورد جمع آوری نظرات از سایت فک میکنم با یک تکه کد نویسی قابل انجام باشه و دو قسمت دوم از طریق نرم افزارهای ذکر شده و مقداری کد نویسی به زبان جاوا به راحتی قابل انجام هست.

بطور کلی پروژه در تقسیم بندی این سایت در رده کوچک تا متوسط قرار میگیرد و به  زمان زیادی برای اجرا نیاز نداره فقط برای انجام آن باید مقداری به کد نوبسی با زبان جاوا آشنا باشید و درمورد نحوه کار کردن با نرم افزارهای ذکر شده مقداری مطالعه و جستجو انجام شود.

شروع کار باید هرچه زودتر انجام شود و تا اواخر تیر ماه به نتایج مطلوبی برسیم.

نکته آخر اینکه چون در نهایت من باید این فصل از پایان نامه رو ارائه بدم و ازش دفاع کنم، نیاز دارم که در حین و پس از اتمام کار یه آموزش کوچیکی در مورد نرم افزار ها و کدهای استفاده شده ببینم و کاملا در جریان نحوه انجام کار قرار بگیرم.


+8500
+46812

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.