انجام پایان نامه برق قدرت فقط وفقط در بخش های خواسته شده بر اساس فایل ارسالی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

من از مجری محترم می خوام که فقط وفقط در بخش های خواسته شده داخل فایل ارسالی(3458) پایان نامه ام را برام انجام دهد.(پروژه من به هیچ وجه کار ویرایشی نیست من می خوام بخش های مدکور را برام انجام بدید )

زمان انجام وهزینه انجام برام خیلی مهمه. آزاد کردن هزینه پروژه تنها بعد از تایید استاد راهنمام است.

پایان نامه من اصلا نیازی به برنامه نویسی وشبیه سازی نداره چون برنامه نویسی و شبیه سازی هاش بطور کامل انجام شده و استاد راهنمام همه آنها را تایید کرده است  فقط می خوام چند بخش از آن را برام به صورتی که در فایل ارسالی هست انجام بدید.

از شما خواهشمندم که لطفا مطالب داخل فایل ارسالی را بطور کامل و با حوصله مطالعه بفرمایید . چون همه آنچه را که لازم هست داخل این فایل  توضیح داده شده است. در اولین فرصت نتیجه را به من بگید چون من محدودیت زمانی دارم و دفاع من فقط معطل این قسمت هاست. اگه محقق محترم مسلط به پخش بار بهینه در حضور ادوات FACTS( در اینجا کنترل کننده توان میان فاز IPC) باشد و در زبان انگلیسی هم تسلط نسبی داشته باشد و  Help برنامۀ Matpower را به همراه دو مقاله انگلیسی را  در قسمت های مورد نظر مطالعه کند خیلی سریع می تونه کار من را ایشاله انجام بدهد. چون من کارم انجام شده و فقط قسمت های کوچکی از آن مانده است.

در صورت تایید استاد راهنمام ،حتما حتما  شیرینی بسیار ویژه ای هم به مجری محترم  فوری پرداخت میشه .من پشتیبانی برام خیلی مهمه . شما می بایست تا تایید استاد راهنمام از کارتون پشتیبانی آنلاین داشته باشید.


+8500
+30522

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.