حل دستگاه معادلات غیر خطی 5 معادله و 5 مجهول

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام. لطفا توضیحات رو به دقت مطالعه بفرمایید.

معادلات در فایل ضمیمه موجود هست. بعد از به دست آوردن جواب معادلات، جواب ها رو توی چند رابطه دیگه باید قرار بدیم و در نهایت u به دست بیاد. مقدار u باید چیزی حدود 2000 تا 4000 بیاد.

یک تابع برای حلش خودم نوشتم و جواب اشتباه میاد.

تمام مقادیر نمونه مورد نیاز برای تست اینکه برنامه درست حساب میکنه یا نه، داخل همون ام- فایل هست.

جوابی که غیر از این ها باشه و در اون حدود نباشه قبول نیست. جواب دقیق رو بعد از ران کردن برنامه چک میکنم. اگر درست بود مبلغ پیشنهادیتون رو میپردازم. 

محدوده بودجه بنده خیلی پایین هست. لطفا قیمت های منصفانه بدید. 


+8500
+44396

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.