ایجاد یک آیکن دانلود کنار Player وردپرس برای دانلود آهنگ های Playlist

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام...

همونطور که مطلع هستید وردپرس قابلتی داره که می تونه فایل های موسیقی Import شده در هاست رو در playlist ی بگنجونه و با پلیری ساده پخش شون کنه. حالا من می خوام کنار اون پلیر، قابلیت دانلودی ایجاد شه تا با انتخاب و پخش هر آهنگ و زدن اون دکلمه دانلود بشه دانلودشون کرد.

عکسی از درخواست:

http://mediafire.com/view/c9ciaybcnn376bw/Download.jpg

نکات مهم:

1. دانلود می بایست بدون در نظر گرفتن نرم افزاری های جانبی مثل IDM و غیره صورت بگیره.

2. کار می بایست توسط پلیر پیش فرض خود وردپرس انجام شه و از پلاگینی برای این کار استفاده نشه.

3. تغییرات کار نباید مستقیما به پلیر وردپرس لحاظ شه چرا که با انجام هر بروزرسانی تغییرات از بین میره به همین خاطر تغییرات باید در جایی مثل footer.php و یا function.php ایجاد شه.

4. کار لینک دانلود دانلود فایل هستش به این معنی که تحت هر شرایطی بی توجه به عملکرد هر مرورگر و یا تنظیمات اعمال شده توسط کاربر باید فایل دانلود شه نه اینکه مثلا با کلیک روی آیکن دانلود، فایل مربوطه در تبی جدید پخش شه.

5. حتما باید با مرورگرهای کامپیوتر و موبایل سازگار باشه. اینطوری نباشه که تو یه مرورگر کار کنه و جای دیگه کار نکنه .

========================================================================================================

لازم به ذکره که این کار قبلا توسط یکی از دوستان بنده با نوشتن چند خط کد در footer.php قالبم انجام شده اما کاری که توسط ایشون انجام شده مشکلاتی داره اونم اینکه با مرورگر Internet Explorer و همینطور مرورگرهای موبایل سازگار نیست اما تو مرورگرهایی مثل Firefox و Chome کامپیوتر به درستی عمل می کنه. همینطور خود پلیر تو موبایل کمی ناقص به نمایش در میاد.

دوستان در صورت تمایل می تونن نقص های این کار رو برطرف کنن البته ترجیح میدم که این کار توسط خود پیمانکار و مهارت های خودش انجام شه. به هر حال هر جور که صلاح می دونید به همون صورت درخواست بدید.

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

محمدرضا کاوسی

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

امتیاز 9.13 (عالی) از 8 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 100901
سه سال پیش

aaaa-1779

کاربر عادی

کاربر عادی

53,000 تومان

امتیاز 7.00 (خوب) از 6 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 100071
سه سال پیش
+8500
+45607

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.