تهیه چکیده‌ای به زبان ساده از یک پایان نامه

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:

بنده برای درک بهتره مطالب یک پایان نامه و شرکت در جلسه دفاعیه پروژه  به چکیده ای شیوا و به زبان ساده از کلیه مطالب این پایان نامه نیاز دارم.(فایل پایان نامه پیوست شد)

قابل ذکره که این چکیده باید برای هر عنوان به صورت مجزا  و کوتاه و مختصر و در یک پاراگراف بیان شود

و همچنین قابل ذکره که بنده هفته آینده جلسه دفاعیه دارم و زمان بسیار کمی برای تحقیق و مطالعه دارم ! ، پس خواهشاًً چکیده به زبان کاملاً ساده و شیوا تهیه شود.

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Rash-887

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

امتیاز 8.03 (بسیار خوب) از 86 رای
پروژه موفق : 90
رتبه: 121
دو سال پیش

اخلاقي

کاربر عادی

کاربر عادی

120,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 1 رای
پروژه موفق : 0
رتبه: 11317
دو سال پیش

AMIR HOSSEIN BAKHTIARI-1190

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 4 رای
پروژه موفق : 0
رتبه: 11453
دو سال پیش
+8500
+37125

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.