بهبود بخشی به یک ترجمه متن روانشناسی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 25,000 تومان

شرح پروژه:

من یک ترجمه ای را انجام داده ام که متاسفانه توسط استاد مورد پذیرش قرار نگرفته است. مورد ترجمه و متن ترجمه را تقدیم می کنم. در عوض یک ترجمه خوب و سلیس و روون می خوام. ترجمه باید در قالب ورد و با حفظ ساختار اصلی و رعای موارد مورد نیاز باشد. با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Azar-1487

کاربر عادی

کاربر عادی

25,000 تومان

امتیاز 8.89 (عالی) از 40 رای
پروژه موفق : 60
رتبه: 153854
سه سال پیش

بهروز

کاربر عادی

کاربر عادی

96,000 تومان

امتیاز 9.81 (ممتاز) از 390 رای
پروژه موفق : 463
رتبه: 6
سه سال پیش

مهدی تارم

کاربر عادی

کاربر عادی

59,000 تومان

امتیاز 7.67 (بسیار خوب) از 4 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 1586
سه سال پیش
+8500
+51068

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.