پیاده‌سازی یوآی فرم سه مرحله‌ای ثبت سفارش

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام،

در این پروژه قصد داریم یوآی یک فرم سه مرحله‌ای ثبت سفارش را باز طراحی کنیم. در این فرم، در مرحله‌ی اول فایل توسط مشتری انتخاب می‌شود که برای این کار می‌بایست از یک Jquery Uploader مانند مورد زیر استفاده شود:

https://css-tricks.com/drag-and-drop-file-uploading/

در مرحله‌ی دوم برخی از فیلدهای لازم برای سفارش از مشتری دریافت می‌شود که می‌بایست برروی این فیلدهای Validation های سمت کلاینت صورت گیرد.

در مرحله‌ی پایانی، مشتری می‌تواند به ایجاد اکانت جدید، با استفاده از مشخصات خود، و ثبت سفارش کند یا درصورتی که در حال حاضر مشتری ما است، با وارد کردن اطلاعات نام کاربری و رمز ورود سفارش را ثبت می‌کند. در این مرحله ثبت نام و ورود با استفاده از APIهای گوگل و یاهو الزامی است

برای ثبت سفارش می‌توان از کدهای زیر بهره گرفت:

http://thecodeplayer.com/walkthrough/jquery-multi-step-form-with-progress-bar

در حال حاضر بخش های فنی این فرم با استفاده از پی اچ پی پیاده سازی و آماده است و تنها باز طراحی یوآی این فرم و تغییرات احتمالی (از قبیل افزودن APIهای گوگل و یاهو) مدنظر است.

تصاویر این فرم در هر مرحله در ضمیمه این پروژه ارسال شده است.

لطفاً! تنها کسانی که در طراحی و پیاده‌سازی تکنولوژی‌های یوآی تجربه و سابقه کافی دارند پیام ارسال کنند.

با تشکر


+8500
+37168

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.