سه پروژه دانشجويي- حل دستگاه معادله خطي- تابع آكرمن - قاکتوريل اعداد بزرگ

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 24,000 تومان

شرح پروژه:

حل يك دستگاه معادلات خطي ناهمگن 5X5 به روش حذفي گاوس فاكتوريل اعداد بزرگ برنامه اي بنويسيد كه با استفاده از تابع بازگشتي acker تابع آكرمن را بازاي مقادير مختلف m و n محاسبه نمايد.براي حالتهاي كه m و n هر دو بزرگتر از 4 هستند مقدار و زمان محاسبه acker(m,n) را بدست آوريد. توضيحات کامل بپيوست است لطفا فايل ضميمه را مشاهده نماييد. اين پروژه که بايد تا شنبه تحويل بدم


زیرساخت:
زيان برنامه نويسي c++


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

SalamGroup.Ir

کاربر عادی

کاربر عادی

24,000 تومان

امتیاز 9.23 (عالی) از 34 رای
پروژه موفق : 35
رتبه: 382
نه سال پیش

java

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

20,000 تومان

امتیاز 8.83 (عالی) از 176 رای
پروژه موفق : 195
رتبه: 1
نه سال پیش
+8500
+45434

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.