سامانه فرم ساز و گزارش ساز کامل

تا الان برای این درخواست 11   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با توجه به اینکه بنده نظر به راه اندازی یک سامانه تحت وب فرم ساز کامل با تمامی امکانات و همچنین به تناسب آن ساخت گزارش ساز آن و استفاده از نمودارهای highcharts در آن می باشم لذا چند نکته را باید ذکر کنم در وهله اول باتوجه به اینکه میدانم هزینه طراحی این سامانه با این امکانات زیاد خواهد بود ولی میخواهم ابتدا این سامانه با کمترین هزینه طراحی گردد سپس با توجه به رایزنی ها صورت گرفته در صورت موفقیت آمیز بودن این سامانه در مرحله اجرا در فاز توسعه و گسترش آن حتما دوستان از مزایای آن منتفع می شود.و همچنین بنده به دنبال تیم خوب برنامه نویسی در خصوص طراحی این کار میباشم و از طرفی بنده عضو شرکتی نیز می باشم که با همکاری تیم برنامه نویسی که قرار است این کار را انجام دهد این شرکت را به شرکت دانش بنیان تبدیل نمایم همچنین در صورت اجرای موفق این پروژه، پروژه بسیار بزرگی تر در حال حاضر وجود دارد که فرآیند دفاع و تهیه پروپزال اولیه آن نیز آماده شده است که آن پروژه بسیار گسترده و سود آور می باشد.


+8500
+92862

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.