راه اندازی فروشگاه اینترنتی با اوپن کارت

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

قصد راه اندازی یک وب سایت فروش کامپیوتر با اوپن کارت رو داریم. اون هایی که به این اسکریپت تسلط دارند لطفا پیشنهاد بدهند. زبان سایت فارسی خواهد بود.

کلیه امکانات اعم از مشاهده؛ مقایسه و سفارش و خرید و جود خواهد داشت.

درگاه پرداخت بانک ملت روی این فروشگاه پیاده سازی خواهد شد. و همینطور نام و ادرس و توضیحات به سایت اضافه خواهد شد و هچنین مجری باید راهنمایی های لازم را برای افزودن کالا و مدیریت فروشگاه به ما انجام دهد. 

همچنین در این وب سایت یک صفحه برای انجام پرداخت با مبلغ دلخواه و در نهایت دریافت کد پیگیری اضافه خواهد شد. (لینک این صفحه در پیام خصوصی به مجری ارایه خواهد شد)


+8500
+25720

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.