جستجوی 5 پیشینه لاتین از سال 2010 به بعد

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 15,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

موضوع پایان نامه  «تحلیل رابطه شاخص های پژوهشی و ترویجی در آیین نامه های اعضای هیات علمی و رتبه علمی دانشگاه ها» است و بدین منظور سه آیین نامه پژوهانه (گرنت) ، ترفیع اعضای هیات علمی و انتخاب اعضای هیات علمی نمونه دانشگاه های وزارت علومی که در آی اس سی رتبه کسب کرده اند، از طریق چک لیست محقق ساخته مورد بررسی قرار گرفته است. برای فصل دوم نیاز به پیشینه هایی که رابطه دو متغیر رتبه علمی و یا آیین نامه های اعضای هیات علمی را با متغیر دیگری سنجیده باشد دارم. تاکید بر پیشینه هایی است که به بررسی آیین نامه های اعضای هیات علمی پرداخته و اثرات آن بر متغیر دیگری را بررسی نموده باشند. مثلا پژوهشی که به بررسی شاخصهای آیین نامه های مذکور بر بهبود عملکرد اعضای هیات علمی یا بهره وری پژوهشی و.... پرداخته شده باشد. پژوهش هایی که رابطه رتبه علمی دانشگاه ها در نظام های رتبه بندی با متغیر دیگری را نیز بررسی کرده باشد، در درجه دوم اهمیت هستند. نمونه پیشینه فارسی: «هزینه­ کرد تحقیق و توسعه و رتبه علمی: آیا کشورهای با هزینه­ کرد بیشتر در تحقیق و توسعه، در رتبه­ های علمی بهتری قرار دارند؟»بازه زمانی مورد جستجو بعد از 2010 باشد.  در صورت موجود نبودن پیشینه ای در این بازه اگر پیشینه مرتبط با تاریخ قدیمی تر هم بود، نیاز می باشد.

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

نویسنده پارس

کاربر عادی

کاربر عادی

15,000 تومان

امتیاز 9.16 (عالی) از 35 رای
پروژه موفق : 60
رتبه: 84
دو سال پیش
+8500
+37168

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.