نيازمنديها با تغييرات ظاهري و کاربردي

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

اين پروژه رو هم قبلا مطرح کردم ولي به هر صورت توسط برنامه نويس قبلي انجام نشد. نکته مهم. به دليل اينکه وقت زيادي ندارم بخاطر مورد بالا . شخصي ميخوام که قبلا پروژه سايت نيازمندي ها انجام داده يا با ريز کار پروژه آشناست. يعني داشتن نمونه کار لطفا اين موارد بيشتر از کار مهمه . 1. خوش قول بودن در زمان و سريع بودن 2.امکان ايجاد تغييرات مختلف بعد از تحويل اينکار و طبيعتا در ازاي مبلغي ديگر که هرچند وقت به پروژه اضافه ميگردد (پشتيباني کامل) نوع امکانات : سايت نيازمندي ها با امکانات اوليه نسخه coms نوع ظاهري : از لحاظ ظاهري بيشتر شبيه اين سايت : http://bartarinha.com/ با تمام امکانات ظاهري حرکتي و رنگ و اگر سايت نمونه به عنوان سايت نيازمندي ها بخوايد در ظاهر اين دو: http://niazebartar.com/ http://tabligherooz.com/ امکانات متفاوت ابتدايي : درگاه زرين پال درگاه پي پال ( با قابليت تغيير مشخص از ريال به دلار ) امکانات متفاوت ديگر : بخش خبر مثل سايت برترين ها و تبليغ روز بخش بلاگ براي ايجاد صفحات بيشتر امکانات مورد نياز بعدي: چون در سايت هاي نيازمندي تا بحال ايجاد نشده .بعدا عرض ميشود ولي خارج از نکات سايت نيست و جزو ادامه پروژه و پشتيباني محسوب ميشود


زیرساخت:
تحت وب. قابليت نمايش صحيح بخصوص در اينترنت اکسپلورر و فايرفاکس و ساير مرورگرهاي پرکاربرد


قابل تحویل:

+8500
+41094

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.