رمزنگاری و رمزگشایی با استفاده از الگوریتم SHA256

تا الان برای این درخواست   7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

برنامه ای که میخوام با زبان جاوا در محیط نت بینز طراحی میشود

میخوام با استفاده از الگوریتم SHA256 و یک کلید ثابت (مثلا مقدار کلیدم "12345678912345678"باشد) یک فایل را رمزنگاری و رمزگشایی کرد

روند کار به این صورت است: که در ابتدای کار یک متغیر تعریف میشه به عنوان کلید که مقدارش را در بالا گفتم و بعد تابعی برای رمزنگاری نوشته میشه که دررمزنگاری از همین کلید استفاده می شود و بعد تابعی برای رمزگشایی نوشته می شود که باز هم از همین کلید در رمزگشایی استفاده میشود

در طراحی برنامه یک بخش باشه که بتونم یک فایل را از سیستم انتخاب کنم(مثلا فایل تکستی را در دستکتاپ یا هر درایوی ذخیره کردم)میخوام اون فایل را انتخاب کنم و با زدن دکمه ENCRYPT ابن فایل به رمز تبدیل بشه  و زمان تبدیل شدن به رمز را هم نمایش بده و سپس با زدن دکمه DECRYPT متن رمز شده به فایل اصلی تبدیل شود و زمان رمزگشایی را هم نمایش بده


+8500
+41418

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.