اتوماسیون رزرو غذا

تا الان برای این درخواست   24   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک وب سایت رزرو غذا میخوام، به این شکل که مدیر سیستم با نام کاربری و کلمه عبور خود لاگین کند و لیست غذاهای قابل توزیع را برای یک هفته تعریف کند. سپس در یک بازه زمانی مشخص امکان رزرو وجود داشته باشد که دانش آموزان به سایت با نام کاربری و کلمه عبور خود لاگین کنند و غذا رزرو کنند و پول غذا را آنلاین پرداخت کنند(ترجیحا درگاه بانک ملی). سپس پرینت غذاهای رزرو شده و روز های آن و... را بگیرند. مدیر سیستم هر روز پرینت کل غذاهای رزرو شده برای آن روز یا روز بعد یا هر روزی که بخواهد که شامل نام دانش آموز، نوع غذا ، تعداد و... را بگیرد که نسبت به تهیه غذا اقدام کند.

مثلا پنج شنبه هر هفته از ساعت 10 صبح تا 10 شب امکان رزرو وجود دارد که در این مدت دانش آموزان غذا رزرو می کنند.

حالت بعدی ممکن است بخواهیم تا دو روز قبل از هر روز بتواند غذا رزرو کند. مثلا اگر برای 3 شنبه غذا می خواهد تا پایان روز یک شنبه می تواند برای سه شنبه غذا رزرو کند.


کاربران سایت سه دسته اند: دانش آموزان، مدیر سایت و مسئول رستوران

مدیر سایت توانایی کامل کنترل همه چیز مانند تعریف، ویرایش یا حذف دانش آموز، تعریف، ویرایش، حذف غذاها، چاپ غذاهای تعریف شده و رزرو شده برای یک روز یا بازه تاریخی. تعریف کاربر با سه سطح دسترسی برای سایت. گزارش مالی، تعریف زمان برای باز شدن سایت برای امکان رزرو غذا و امکانات روتین دیگر.

مسئول رستوران: توانایی دیدن و چاپ لیست غذاهای یک روز یا بازه تاریخی به همراه نمایش نام دانش آموزان و تعداد غذاها و...

دانش آموز: رزرو غذا و پرداخت وجه غذا، نمایش و پرینت غذاهای رزرو کرده خود در هر زمان. ویرایش غذا در زمان رزرو. در صورتی که پرداخت آنلاین انجام شد امکان ویرایش غذا وجود نداشته باشد. اگر پرداخت ناموفق بود غذا رزرو نشود.

ظاهر سایت شکیل و رسمی باشد، سئو لازم نیست. ریسپانسیو باشد.

کاملا مطمئن، دارای امنیت و بدون باگ و خطا باشد.

امکان دارد تغییرات جرئی دیگر بعدا اضافه یا کم شود یا تغییر کند.

سورس سایت کامل باید تحویل داده شود.

با asp یا php فرق نمیکنه.

زبانی که کار میکنید یا فریم ورک خاصی + قیمت پیشنهادی ارسال کنید.


+8500
+33443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.