طراحی سایت شخصی یک وکیل بین المللی به زبان فارسی و انگلیسی

تا الان برای این درخواست   23   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

من یک وکیل هستم که می خوام سایت شخصی داشته باشم . به دو زبان انگلیسی و فارسی . قسمت رزومه- عکس ها  - ارتباط با وکیل - پرداخت حق المشاوره به صورت ان لاین و قسمتی که بشود مطالبی را اضافه کرد را نیاز داشتم. خواهش می کنم دوستانی که تجربه سایتهای دو زبانه را داشتند پیغام بدهند و نمونه کار هم داشته باشند. گرافیک خیلی پیچیده نمی خوام اما کار شیک لازم دارم. یک سری عکس شخصی و از دانشگاههای امریکا هست که خودم گرفتم  هم هست که شاید لازم باشه یک رتوش مختصر انجام بشه . کلا سلیقه شما  خیلی مهمه

. این سایت شخصی قرار هست معرف من در کشورهای انگلیسی زبان باشه و تخصص من که امور مهاجرت به امریکا و همچنین دعاوی حقوقی افراد مقیم خارج در ایران هست را به خوبی نمایش بدهد. سایت در مرحله اول قرار نیست خیلی مطلب داشته باشه اما چون قصد تبلیغ در گوگل و تلگرام داریم باید موبایل فرندلی باشه  وسی او در اون رعایت بشه.


+8500
+47247

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.