انجام تمرین بهینه سازی با متلب

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام من یه تمرین دارم با نرم افزار متلب ..که باید یه تابع با یکی از روشهای الگوریتم بهینه سازی ابتکاری ماکزیمم بشه دومی رو استاد گفت که یه فانکشن هست که برای اجرای الگوریتم بهش نیاز دارید چیزی که من میدونم اینه که FF=Qabs که اخر نوشته شده حداکثر بشه   من یه تمرین دارم با نرم افزار متلب ..که باید یه تابع با یکی از روشهای الگوریتم بهینه سازی ابتکاری ماکزیمم بشه   توضیحات استاد : فرض کنید که یه سلول خورشیدی داری که میخواهید نانو ذرات رو که به صورت میله ای هستند رو سطح قرار بدید ...باید فاصله ها که تو عکس میبینید و متغیر های ما هستن طوری انتخاب بشن که تابع حداکثر بشه یا به عبارت دیگه ما بیشترین جذب رو در طول موج نور مرئی داشته باشیم     Attachments area          


+8500
+41549

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.