تغییر بسیار جزئی در هدر یک قالب وردپرس

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 10،000 تومان

شرح پروژه:

سلام دوستان در قالب سایت ربرو : http://goo.gl/tXO4UW ما میخوایم لوگو بیاد تو همون ردیف منوها و وسطشون قرار بگیره و چهار منو سمت راستش بیاد و چهار منو دیگر سمت چپش قرار بگیره و شکیل تر بشه منوها.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

50،000 تومان

امتیاز 9.95 (ممتاز) از 39 رای
پروژه موفق : 82
رتبه: 71
دو سال پیش

محمدرضا کاوسی

کاربر عادی

کاربر عادی

30،000 تومان

امتیاز 9.13 (عالی) از 8 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 489
دو سال پیش

namiaweb

کاربر عادی

کاربر عادی

10،000 تومان

امتیاز 7.67 (بسیار خوب) از 7 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 999
دو سال پیش
+8500
+32226

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.