انجام تمرین کلاسی با متلب

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 155,000 تومان

شرح پروژه:

سلام دوست عزیز

 لطفا فایل پیوستی را مطالعه کنید .موضوع مورد نظر خوشه بندی فازی دسته ای از داده هاست.با توجه به اینکه شناختی نسبت به فرایند خوشه بندی در متلب ندارم ، لطفا  راهنمایی کنید که اطلاعاتی که لازم است در این خوشه بندی مورد استفاده قرار گیرد چه نوع اطلاعاتی و با چه ویژگیهایی باید باشد.لازم به ذکر است که تمرین مورد نظر یک تمرین کلاسی است که باید ظرف هفته آینده تحویل استاد شود. منتظر پاسخ و راهنمایی شما هستم.   با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

antecessor

کاربر عادی

کاربر عادی

155,000 تومان

امتیاز 8.33 (بسیار خوب) از 11 رای
پروژه موفق : 26
رتبه: 98700
دو سال پیش

مهندس-1847

کاربر عادی

کاربر عادی

270,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 1 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 87289
دو سال پیش
+8500
+41398

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.