انجام پروژه متلب مطابق با توضیحات

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط مجریان ( فریلنسرها ) سایت ارسال شده است.
اگر شما هم قادر به انجام این پروژه هستید عضو شوید و پیشنهاد دهید.


شرح پروژه:

سلام

من یک الگوریتم ابداعی میخوام که از کرم شب تاب سپس از  میگو الهام بگیره .

سپس الگوریتم مقایسه بشه با الگوریتم کوکومو2 . من کد متلب کرم شب تاهمچنین میگو رو دارم .

کد سی پلاس کوکومو2 رو هم دارم . شایان ذکر است کد های متلب کرم شب تاب و میگو همچنین کد سی پلاس  کوکومو2 را در اختیار شما قرار میدهم یک نمونه کار از کوکومو81 با کلونی زنبور را هم به عنوان نمونه کار می تونم در اختیار شما قرار دهم
دوستان عزیزی که میتونن انجام بدن سریعتر اطلاع دهید

  http://s8.picofile.com/file/8281471734/b.zip.html  

http://s9.picofile.com/file/8281500992/cocomo2.rar.html


+8500
+15444

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.