فروشگاه اینترنتی بین المللی

تا الان برای این درخواست   13   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و احترام 

بدینوسیله برای تهیه سایت فروشگاهی  نیاز به امکانات ذیل داریم:

1- دارای تمامی امکانات سایت دی جی کالا باشد.بعلاوه آنکه اگر بتوان برای افزایش دقت کاربرها ، کنترل بهتر ، کاهش اشتباهات کاربرها و غیره ثبت اطلاعات و SEO  کالاها اتوماتیک و یا توسط سایت کنترل گردد .سیستم توان تبادل اطلاعات با تامین کنندگان را داشته باشد.سایت دارای کاربری ساده و برای هر مرحله ضروری برای مشتریانی که جدیدا درصدد خرید اینترنتی درآمده اند راهنما ایجاد گردد.در صورت اخذ سفرش توسط مشتریان ایمیل به تامین کننده با فرم مربوطه نیز ارسال گردد.سایت برای فروش خارج از کشور فعلا با دو زبان فارسی و اینگلیسی و در آینده بتوانیم برای کشورهای بازار هدف تعریف گردد.امکان رسیدگی به شکایات . برای تمامی گروههای کالایی امکان افزایش سفارشات مشتریان را داشته باشد ماننده(رنگ ، جنس ، لوازم جانبی وغیره) داشته باشد. 

2- فروش در سایت نقد 

چهار نوع مشترک داریم (مشتریان عادی ، کسانی که عضو سایت خواهند شد، کسانی که گروهی عضو میشوند ماننده کارکنان سازمان های طرف قرارداد ، نمایندگان شرکت یا خرده فروشان ) لذا قیمت فروش برای آنان متفاوت است وقابل شناسایی باشند. 

3- فروش در سایت اقساط 

فروش اقساطی فقط به کارکنان سازمان های طرف قرارداد وعضویت آنان گروهی و به وسیله سی دی و ماهیانه ، با مشخص شدن میزان اعتبار آنان در سایت درج خواهد شد. درصورت صلاحدید سایت نقد و اقساط جدا باشد.

اضافه میکنم ما میخواهیم برای کارکنان سازمان های طرف قرارداد کارت و کد و رمز ورود ایجاد نماییم تا هرزمان خواستند بتوانند با اعتبار اعلامی سازمان خود خرید نمایند.

مجددا اضافه میکنم ارائه گزارشات فروش و مالی جزء ضروریات میباشد.


+8500
+47246

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.