ترجمه یک مقاله و نوشتن گزارش چند مقاله - ارزیابی شبکه های کامپیوتری

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

این پروژه مربوط به درس ارزیابی شبکه های کامپیوتری مقطع ارشد مهندسی فناوری اطلاعات می باشد. لطفا دقیق و کامل بخونید :

1- مقاله ی داخل فایل "مقاله اصلی" ترجمه شود و برام ارسال کنید تا یک پارامتر و موضوع اصلی که باید روش کار بشه رو استخراج کنم. (یکی از پارامترهای اندازه های کارایی یا فرآیند مارکوف یا هر نوع ارزیابی که در مقاله هست- بستگی داره مقاله در چه ارتباط ارزیابی کرده)  این مقاله ی اصلی پر از شکل و فرموله و به نظرم متنش زیاد نیست.

2- از بین مقاله های داخل فایله "سایر مقاله ها" به تناسب مقاله ی اصلی که به موضوع اصلی ارتباط داشته باشد ، 3 مقاله را انتخاب کرده و به من اطلاع بدید که کدوم ها انتخاب شده و به این صورت تحویل دهید : (اون پارامتر یا مثلا فرآیند مارکوف که گفتم باید ارزیابی شه)

------البته برای این قسمت اگه خودتون بتونید از مقاله های  ژورنال ، کنفرانس یا پایان نامه های معتبر که به این موضوع ارتباط داشته باشه، سه مقاله خودتون دربیارید ، خیلی بهتره. (بهمون گفتن که 3 منبع دیگه در کنار منبع اصلی که همون مقاله اصلی بود، مطالعه و بررسی شود)

حالا در کل 4 مقاله داریم که باید برداشت دقیق از اون مقاله ها رو در قالب تحقیق ارائه بدهید :

 - گزارش تحقیق به فرمت مقاله (بدون محدودیت صفحه - البته کم نباشه ، خیلی مهمه- ترجمه مد نظر نیست، برداشت مطالب موردنظر است)

 - فرمت مقاله  : چکیده ، کلیات تحقیق (مقدمه) ، بستر تحقیق ، کارهای پیشین ، ارزیابی کارهای پیشین بر روی یک مطالعه موردی ، نتیجه گیری ، منابع  (word  و pdf)

---- تاکید می کنم که پارامترهای ارزیابی یا فرآیند مارکوف یا صف یا هر روشی که در مقاله اصلی استفاده شده ، باید بررسی شه.

---- ترجمه اون 3 مقاله رو نمی خوام ، فقط از اونا برای کمک به نوشتن گزارش و ...  استفاده بشه.

---- این تحقیق برای درس ارزیابی شبکه هست  و یه تحقیق که خلاصه ای از چند مقاله باشه رو نمی خوام و باید چیزایی که گفتم ارزیابی بشه.

         در انتهای تحقیق مقایسه میان رویکردهای مختلف انجام شود (جدول ، درختواره و ...)

پس : ترجمه ی مقاله اصلی + گزارش با فرمت و روشی که گفتم باید تحویل داده بشه.

گزارش رو باید در نهایت تا شنبه 25 دی ماه حدود ساعت 18 تحویل بدین.

خواهش می کنم در صورتی که می تونید انجام بدین و رشته تون مرتبط باشه که متوجه این پارامترها بشین و سر وقت تحویل بدین ، پیام بفرستید، خیلی مهمه و باید سر وقت تحویل بدم.

چون زمان امتحاناست نمی تونم. لطفا قیمت بالا ندید. سپاسگزارم.


+8500
+18271

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.