حل 9 عدد تمرین درس زبان برنامه نویسی c++

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط مجریان (فریلنسرها) سایت ارسال شده است.


قیمت توافق شده: 5,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

9 عدد تمرین هست که میخوام حل شود و فایل اجرایی و همچنین فایل قابل ویرایش آن ها بصورت مجزا ارسال  شود .

فایل تمرینا ضمیمه شده ، لطفا قبل از پیشنهاد آن را نگاه کنید و در صورت توانایی پیشنهاد بدید .

حداکثر قیمت قابل قبول 10 هزار تومان هست .

افرادی که فکر میکنن این مبلغ کمه لطفا پیشنهاد ندن تا هم وقت خودشونو هم وقت بنده رو نگیرن .

هرکس با این مبلغ میتونه لطفا پیام بده .

تشکر


+8500
+14982

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.