پیاده سازی پایان نامه با استفاده از ns2-شبکه حسگر بی سیم- کاهش حفره های پوششی در شبکه حسگر بی سیم

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

این پروژه 3 فاز دارد : پیاده سازی مقاله بیس، نوشتن پروپوزال ، پیاده سازی ایده . پیاده سازی با استفاده ار ns2 انجام بشود. قبلا کار رو به یکی دادم که اصلا کدش با مقاله بیس مرتبط نبود و و ایشون ایرادهاش رو برطرف نکردند بنابراین یک کار کامل میخوام.

  • هزینه انجام هر فاز به صورت جداگانه پرداخت میشود
  • اول پیاده سازی مقاله بیسو میخواهم و در صورت تایید استاد راهنما ادامه کار انجام میشود و اگر ایرادی هم وجود داشته باشد و یا نیاز به تغییر باشد قبل از شروع فاز بعدی باید انجام بشود.
  •  خروجی ها باید شامل نمودار و فایل nam باشد.
  • شبیه سازی وکد  توسط  مجری از طریق team viewerتوضیح داده شود و روی سیستم خودم اجرا شود.
  • سناریوهای پیاده سازی در هر فاز به صورت document کامل تحویل داده شود.
  • مدت زمان انجام هر فاز 20 روز هست.

فایل مقاله بیس و ترجمه اش ضمیمه شده است.

قیمت گذاری به صورت توافقی انجام میشود.


+8500
+54233

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.