فیدخوان کامل و جامع برای بخش خبری سایت

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط مجریان (فریلنسرها) سایت ارسال شده است.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

برای بخش خبری سایت، نیاز به فیدخوانی دارم که مطالب سایتهای مدنظر را بطور کامل با تصویر وارد سایت کند. علاوه بر این، میخواهم  برای هر خبری که در سایت درج میکند،بطور اتوماتیک tagها را هم اضافه کند.

لازم به ذکر است که قالب صحیفه استفاده شده است. افزونه rss poster pro نصب و بررسی شد ولی خبر را کامل نمیاورد و عکس و tag را نیز دربر ندارد.


+8500
+14992

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.