چارت asm چراغ راهنمای هوشمند-پل کم عرض با سه سنسور در هر طرف

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

چارت asm چراغ راهنمای هوشمند- پل کم عرض :

یک پل کم عرض داریم که فقط یک ماشین از روی آن عبور میکند میتواند در دو جهت باشد اما در هر لحظه ماشین های عبوری در یک جهت می توانند حرکت کنند و طرف مقابل باید منتظر خارج شدن این ماشین های روبرو بماند تا خودش اجازه ی ورود و رد شدن از پل رو داشته باشد. 

در هر طرف دو چراغ راهنما وجود دارد که فقط شامل سبزو قرمز است. 

در هر طرف پل 3سنسور برای کنترل ترافیک و یک سنسور برای شمارش ماشین های روی پل که از هر طرف عبور میکنند 

وجود دارد. 

وجود این شمارشگر برای این است که بدانیم چه زمانی پل تخلیه میشود که چراغ راهنما در جهت مخالف سبز شود و ماشین های آن طرف اجازه ورود و رد شدن از پل را داشته باشند.

قیمتشم با هم کنار میایم 


+8500
+17813

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.