تبدیل بخش دفاعی، خط‌مشی فناوری و شبکه‌های تحقیق‌وتوسعه در نظام نوآوری اسرائیل

برای این درخواست   13   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 95,000 تومان

شرح پروژه:

درود و وقت بخیر؛

این مقاله دربارۀ مبحث مدیریت فناوری و نوآوری هست و متن اصلیش حدودا 8900 کلمه داره و هیچ نیازی به برگردان زیرنویسها و اشارات و ارجاعات داخل متن (اسامی و سالها) نیست. ضمنا از جداول و نمودارها (غیر از جدول دوم که باید ترجمه بشه) میتونید اسنپ شات (عکس) بگیرید و فقط عنوانش رو براش درج کنید.

عزیزانی که قبلاً برای بنده زحمت کشیدند می‌دونند که حتماً در ابتدا باید مهارت و کیفیت کار مترجم برام محرز بشه تا سفارشم رو بهشون واگذار کنم؛ به‌همین منظور از دوستان جدید خواهش میکنم ترجمۀ چکیدۀ مقاله‌رو به‌عنوان نمونه کارشون ارسال بفرمایند.

ضمناً توجه داشته باشید که برای معادل‌سازی کلمات و عبارات تخصصی یا ناآشنا حتماً از لغت‌نامه معتبر و مرجع مرتبط استفاده کنید و خواهشاً بجای ترجمۀ صرفا تحت‌اللفظی مطالب، سعی کنید مفاهیم رو دقیق و صریح و البته بدون جاانداختن انتقال بدید. در نهایت از مجری عزیز بخاطر نگارش تمیز و مرتب متن، پیشاپیش بسیار سپاسگزارم.

به‌امید همکاری...


+8500
+17813

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.