برنامه ای که با پرسیدن سوال های بله یا خیر از کاربر بیماری را از بین 4 بیماری پیش فرض تشخیص دهد(اطلاعات مورد نیاز و درخت تصمیم آماده است)

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 200,000 تومان

شرح پروژه:

سلام من یه پروژه پرولوگ دارم به این صورت که, بین چهار بیماری قلبی نزدیک به هم که ما از قبل دیتا مربوطه رو از پزشک گرفتیم و رول بیس ها (if then ) و ضرایب اطمینان (cf) ها رو هم داریم. برنامه باید با پرسیدن سوال از کاربر که همه پاسخ ها بصورت بله یا خیر است بیماری را تشخیص بدهد و فقط باید به زبان پرولوگ باشد

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

وروجک

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 9.16 (عالی) از 38 رای
پروژه موفق : 40
رتبه: 120383
یک سال پیش

ali1

کاربر عادی

کاربر عادی

350,000 تومان

امتیاز 6.00 (بالای متوسط) از 1 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 786
دو سال پیش

کاربر39621

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 2
رتبه: 83313
دو سال پیش

Azadeh-1714

کاربر عادی

کاربر عادی

60,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 86355
دو سال پیش
+8500
+40397

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.