انجام پروژه شبکه عصبی با متلب

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

من یک سری داده (20 تصویر) با 9 ویژگی دارم (ماتریس 20 در 9). میخواهم با استفاده از شبکه عصبی این 9 ویژگی را اولویت بندی کنم و جواب هم ثابت باشد. در حال حاضر از الگوریتم feedforward استفاده کردم و چون بررسی ویژگیها به صورت تکی برایم مشکل بود آنها را 3 تا 3 تا دسته بندی کرده و بر اساس میزان دقت آنها، به صورت افزایشی ویژگیها را مرتب کردم ولی مشکلی که وجود دارد این است که در هر بار اجرای برنامه جواب نهایی تغییر میکند. دو تا از ویژگیها را توانستم ثابت کنم ولی بقیه جوابها متغیر است. اکنون میخواهم این 9 ویژگی بر اساس میزان دقت رتبه بندی شوند و جواب هم ثابت و درست باشد یعنی در هر بار اجرای برنامه جوابها تغییر نکند. بهترین حالت این است که ویژگیها به صورت تکی رتبه بندی شوند مثلاً بتوانم بگویم ویژگی 3 رتبه 1، ویژگی 1 رتبه 2 و.... . ولی اگر به صورت تکی مشکل است میتوان 3 تا 3 تا ویژگیها را بررسی کرد مثلاً بتوانم بگویم ویژگی 1و 3و 9 رتبه اول بعد از آن ویزگی 2و 4و 7 و در نهایت ویژگی 5و 6و 8 قرار دارند( در این حالت ممکن است بعضی از ویژگیها تکرار شود که در این صورت نمیتوانم آنها را اولویت بندی کنم یعنی مثلاً اگر ویژگی 1و 3و 9 با بیشترین میزان دقت رتبه اول قرار بگیرد رتبه دوم و سوم باید ویژگیهایی به غیر از اینها یعنی غیر تکراری باشد تا رتبه بندی درست باشد). مهم است که جواب نهایی ثابت و درست باشد. با همین الگوریتم قابل انجام است یا لازم است الگوریتم را تغییر دهید؟ (در صورت لازم بودن تغییر الگوریتم اطلاع دهید)

داده ها ارسال گردید


+8500
+45568

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.