انجام پروژه متلب مطابق با توضیحات زیر -رشته مخابرات

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

اسم پروژه که croos eye jamming هست

کل پروژه به این صورته که باید یه gui براش بنوسییم

که مقدار فرکانس و توانو تنظیم کنه که از طرفه رادار به سمت هواپیما منعکس میشه رو تغییر داد روی باله های هواپیما هم یه فرستنده و گیرنده وجود داره که یکی سیگنالو میگیره و دیگری با اختلاف فاز سمت رادار منعکس میکنه و هدفش گمراه کردنه راداره یه اشکار ساز هم باشه تا بشه دید این شبیه سازیکار میکنه یا نه من.فعلا برا هفته بعد نیاز دارم یه چیزی ببرم بگم اقا تا الان این کارا رو کردم فعلا گفتن یه چیزی بیار ببینم چقد کار کردی تا الان اما بقیه اش تاحداقل 1 ماه دگ وقت دارم ممنون میشم بررسی کنید و بمن اطلاع دهید

در ضمن کل کدهای پروژه در اینرنت موجود هست 

تشکر


+8500
+38379

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.