رمزنگاری پایلیر داده ها

برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 170,000 تومان

شرح پروژه:


با سلام و احترام

شما می توانید به روش رمزنگاری پایلیر داده ها را رمزنگاری کنید؟ من خودم یه کد نوشتم واسه این رمزنگاری ولی روی داده های کوچک کار میکنه ولی روی داده های بزرگ کار نمیکنه،نمیدونم مشکلش چیه من فایل ها رو براتون میفرستم

اگر اکی هست سریعتر اطلاع دهید تشکر  


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مهندس-1847

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف)ضعیف از 1 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 13500
پنج سال پیش

matlab1st

کاربر عادی

کاربر عادی

170,000 تومان

امتیاز 9.76 (ممتاز)ممتاز از 64 رای
پروژه موفق : 91
رتبه: 106
چهار سال پیش
+8500
+115080

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.