طراحی وبسایت

تا الان برای این درخواست   27   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

طراحی سایت

بهتره در قالب جوملا باشه ...اگر هم نیست حتما php باشه

فرم سفارش که افراد بتونن یه سری فایل ر و آپلود کنن و  همچنین پیست کنند مطالبشون و با توجه به تعداد کلمات و رشته ای که انتخاب میکنند و زمان  قیمت ترجمه اتوماتیک مطابق الگوریتمی که میدیم اعلام بشه .فاکتور صادر بشه و پیامک ارسال بشه . و فرد بتونه سایر درخواست های پشتیبانی رو هم همونجا زیر سفارش پیگیری کنه.

قسمت مدیریت هم باید شامل مواردی باشه که کارشناس بتونه قیمت گذاری ها ر اطلاح کنه فایل ها رو ارسال کنه و سفارش های که باید در روز های مختلف تحویل داده بشه رو لیست کنه و بتونه فاکتور ها رو چاپ کنه و مواردی دیگه که جزییات در ادامه گفته میشه به فرد

اگه سیستم دیگه ای به جز جوملا هم مدنظرتونه بگین .

اگه فرد شیراز باشه در اولویته که موارد حضوری توضیح داده بشه

ممنون


+8500
+17813

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.