آموزش طراحی سایت php

برای این درخواست   14   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 255,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

اموزش php به صورت پروژه محور ....

چندتا دوره اموزش php گذروندم اما الان در کار عملی و پروژه محور برای ساخت پنل مدیریت و دیتابیس ، تعدادی مشکل و ایراد داشتم

لطفا دوستان مجریان که توانایی راهنمایی برای طراحی سایت php داشتند و متعهد به کار هستند با توجه به شرایط خود پیشنهاد قیمت اعلام کنند

برای شروع حتما نیاز نیست ویدیوی باشه یا اگه هم ویدیوی بود با صدا باشه چون یک سری ایرادات جزیی پیش امد در ابتدایی کار ، که مجری که توانایی و اشنا با php باشه خیلی کوتاه میتونه راهنمایی کنه

البته حتما تمایل دارم در مراحل بعدی که کار طراحی سایت با php  پیچیده تر هم میشه کار اموزش ادامه پیدا کنه

زمان اموزش فوی نیست در این مورد میتونم با مجری تعامل داشته باشم

----------

خلاصه اموزشها :

رفع ایردات در ساخت پنل ارسال مطلب به سایت

رفع ایرادات در توسعه پنل مدیریت

اتصال به  دیتابیس و دیتابیس به قالب بخش کاربری


+8500
+17800

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.