تغییرات بخش وبلاگ سایت

برای این درخواست   8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

تغییراتی برای  بخش  وبلاگ یک سایت مورد نیاز هست و تغییر استایل آن + صفحات ادامه مطلب که به اون صفحه لینک شدن

ما میخواهیم که مطالبی که بعنوان وبلاگ در سایت مینویسیم بصورت مطالب  این سایت http://hamyarwp.com/ دیده بشه یعنی یک توضیح کوتاه همراه با تصویر شاخص کوچک و وقتی روی هر مطلب کلیک میکنیم شرح مطلب در صفحه ای مشابه با این صفحه باز بشه :

http://hamyarwp.com/simple-page-ordering/

البته زمینه کاری سایت ما هیچ ارتباطی به همیار وردپرس نداره لطفا دوستانی که کاملا به برنامه نویسی php , و  wordpress مسلط هستند پیشنهاد بدن , این راهم بگم که بودجه من برای انجام اینکار کم هست و در واقع کمک در انجام تکلیف هست پس لطفا پیشنهاد قیمتی که میدید دقت کنید


+8500
+18281

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.