ترجمه فارسی به انگلیسی متن تخصصی الکترونیک نوری

برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 37,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

حدود دو سه صفحه متن تخصصی رشته مهندسی برق الکترونیک هست

توضیح ترجمه تخصصی مورد نیاز هست (فارسی به انگلیسی)

ترجمه کامپیوتری و ماشینی اصلا نیاز نیست و در صورت عدم تایید استاد مربوطه گروگذاری آزاد نخواهد شد!

در صورتی که مجری محترم رزومه خوبی نداشته باشه برای تست توانی مجری محترم یک پاراگراف باید توسط ایشان ترجمه شود

لطفا کسانی که میتونن تا آخر فردا شب انجام بدن پیغام بدن تا متن براشون ارسال بشه (به علت اینکه یه عده متن رو کپی نکن فایل ضمیمه نشده!) و فقط برای مجری محترم ارسال خواهد شد

باتشکر


+8500
+17800

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.