نرم افزار مدیریت کارگاه شیرینی فروشی

برای این درخواست   19   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 80,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام من یک پروژه مدیریت کارگاه شیرینی فروشی می خوام.

1- تاریخ:تاریخ شمسی داشته باشد با گرافیکی زیبا

2- دریافت کننده شیرینی:توسط مدیر وارد شود و کد داده میشه براش

3- پرداخت کننده:نام خریدار یا کارگاه

4-عنوان:نام شیرینی هست که با کد بندی مشخص میشه.مثلان دانمارکی 1 - خامه ای 2 - و....( توجه داشته باشید که این مورد برای احتساب هزینه شیرینی خواهد بود . مثلان کد 1- 3 کیلو یا 1.75 کیلو که هزینه باید حساب بشه.)جمع کل هزینه کدها و احتصاب در مورد 7

5-شماره فاکتور:به دوصورت اتوماتیک و دستی وارد شود

6- گروه :توسط مدیر وارد شود .وقابلیت ذخیره شدن داشته باشد

7-کل حساب:با احتصاب هزینه شیرینی ها می باشد(که با جمع شیرینی های انتخاب شده در مورد 4 حساب میشود)

8- دریافتی :چقدر دریافت شده 

9- مانده: چقدر مانده از حساب (دریافتی از کل حساب کم شده و مانده نوشته شود)

10- چک : دارای مبلغ و تاریخ چک وبه نام چه کسی و کدام بانک(دارد -ندارد

11 - پرداختی کل.: اگر با کل حساب یکی بود سبز و اگر نبود قرمز باشد

تمامی موارد بالا در یک تب(توجه داشته باشید که شاید دریافت کننده 3 روز یک بار شیرینی سفارش میدهد .پس باید کد دریافت کننده را داده و تاریخ دریافت شیرینی جدید و هزینه نیز با تاریخ جدید وارد شود.و با سفارشات قبلی تداخل نداشته باشد.ولی به هنگام وارد کردن کد دریافت کننده تمامی سفارشات نشان داده شود)که موارد 7 -8-9-10-11 در صفحه دریافت کننده به صورت جمع هزینه همیشه نشان داده شود

12- داری تب  جست جو با تاریخ .دریافت کننده و پرداخت کننده و نمایش انها وچاپ توسط StimulSoft Reports به صورت فاکتور کل (مورد 15)

14-برای مورد 4 عنوان :دارای تب جداگانه : نام شیرینی .کدبندی برای نام .و هزینه شیرینی برحسب کیلو (توجه فرمایید که شاید هزینه تغییر کند کم یا زیاد .اینکه فیلتری داشته باشد مانند تارخ که مثلان از تاریخ 96/1/1 تا تاریخ96/3/2 قیمت کد 7-به 150000 کاهش پیدا کند.و فقط قیمت ان کد برای سفارشات ان تاریخ کم شود .نه سفرشات قبلی.

15-گزارش گیری StimulSoft Reports : برای چاپ فاکتور تکی برای یک دریافت کننده انتخاب شده .با جمع کلیه هزینه ها با توجه به تاریخ.مثلان : جمع خرید 7 روز(موارد 7-8-9-11 در پایین فاکتور) .که در این گزارش موارد (1-2-3 تا11 خواهد امد)رنگ مورد 11 لحاظ شود.

و برای گزارش گیری کلی دریافت کننده گان و جمع کلیه خرید ها .که موارد 1 تا 11 خواهد امد .که جمع مورد های  7 -8-9 -11 در پایین فاکتور نوشته خواهد شد.

گزارش گیری از شیرینی های برده شدهبا کد شیرینی  با نام دریافت کننده شیرینی و چند کیلو و چاپ

هزینه ها به ریال باشه.دارای پشتیبان گیری از پایگاه داده باشه .و ورود بکاب به برنامه .پایگاه داداه هم فرقی نداره اکسس یا sql باشه

اخر هم سرس کامل و ستاپ از برنامه رو می خوام با تشکر


+8500
+17813

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.