انجام تمرین مهندسی پزشکی با متلب

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام.ویس استاد که سوال رو توضیح دادند در پیوست ارسال کردم به همراه یک تصویر. یه ام فایل هم فرستادم که برنامه ی یکی از دوستانی هست که انجام دادن. فرمولی که در حلقه ی for استفاده کردند فکر می کنم درسته.
پروژه برای درس اولتراسوند هست.البته کسی که الکترومغناطیس بلد باشه میتونه انجام بده به احتمال زیاد
در نهایت همینطور که استاد در ویس توضیح دادند یکبار صفحه ای که برای رسم میدان در نظر گرفته می شود رو روبروی مبدل و بار دیگر همینطوری که گفتن عمود بر صفحه ی مبدل در نظر بگیرید و میدان مثل شکل ام فایلی که فرستادم برای هر دو حالت رسم شه. از همه مهم تر چیزی که نیاز دارم یه گزارش کامله با توضیح دقیقه تک تک خط های برنامه.لطفا برنامه رو خیلی جامع و کامل توضیح بدید.ممنون


+8500
+41398

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.