داده کاوی بر روی حجم داده‌های خیلی بزرگ

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

تهیه نرم‌افزاری برای تحلیل داده‌های متنی و اعمال فیلترهای متنوع برای گزارش سازی . مشابه این نرم‌افزار پیش از این با استفاده از زیرساخت های MongoDB با .Net تهیه شده . این نرم‌افزار نیز بهتر است با همان زیرساخت یا با زیرساختی که بتواند با BigData‌ سریع کار کند تهیه شود. سرعت خروجی ساختن بسیار مهم است. 

داده‌ها به صورت فایلی متنی شامل رکوردهای اطلاعات در بانک اطلاعات هر دقیقه ذخیره می‌شود. برای مشخص شدن حجم داده‌ها می‌توان گفت که حجم داده‌های مربوط به 20 روز با فرمت text‌ حدود 5 گیگابایت است. نرم‌افزار مورد نظر به عنوان یک گزارش ساز بایستی بتواند با اعمال حدود 10 فیلتر پی در پی، داده‌های هدف را یافته و به عنوان خروجی ارائه نماید. ممکن است داده‌ها برای پردازش مربوط به یک سال باشد. لذا استفاده از تکنیک‌ها و زیرساخت‌هایی برای افزایش سرعت گزارش سازی بسیار مهم است.

انتخاب یک تا دو فیلتر از روی نقشه گرافیکی است و بقیه از طریق منو و با تیک زدن یا نوشتن اعداد قابل تنظیم هستند. نرم افزار بایستی بتواند نقشه گرافیکی را از روی یک فایل اطلاعات کمکی که قابل به‌روز رسانی هم باشد بسازد.

به دلیل محرمانه بودن جزئیات سفارش،‌ در صورتی که تخصص‌  و تجربه لازم را دارا هستید برای ارائه جزئیات بیشتر اعلام آمادگی نمایید. اولویت با همکاران مشهدی است.

با تشکر


+8500
+34608

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.