سایت مدیریت محتوا با پنل ادمین و پروفایل کاربری

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سایتی را در نظر بگیرید که تعدادی مطالب برای بازدید کنندگان قرارداده شده است و کاربران میتوانند علاوه بر مشاهده، در سایت عضو شده و از امکانات در نظر گرفته شده برای خود کسب درآمد نمایند. کاربران با عضویت در سایت می توانند مطالب و عکس و فیلم های خود را برای سایت ارسال کنند؛ فایل ها و مطالب ارسالی از سوی کاربران توسط ادمین مورد بررسی قرار خواهد گرفت، در صورت مورد تایید بودن و تعیین وضعیت از سوی مدیر، مبلغی طبق سیاست های مالی موجود در سایت، برای کاربری در نظر گرفته می شود. این مبلغ بعد از رسیدن به حداقل میزان در نظر گرفته شده و بنابر در خواست کاربر به حساب وی واریز خواهد شد. 

ASP.NET MVC5

C# , SQL Server

Bootstrap or Material Design

فایل های طراحی شده برای مجری ارسال خواهد شد


+8500
+39081

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.