نياز به ترجمه يک صفحه انگليسي به فارسي (سريع)

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

فايل فوق يک صفحه A4 هستش به موضوع تعرفه تبليغاتي يکي از شبکه هاي ماهواره اي، در کل داراي 389 کلمه است يه ترجمه روان و صحيح ميخواستم، مدت زمان هم کمتر از نيم روز لطفا افرادي که توانايي دارن اعلا م بفرمايند، قابل توجه تمام کلمات به کار برده شده ساده ميباشد

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

SalamGroup.Ir

کاربر عادی

کاربر عادی

5,500 تومان

امتیاز 9.23 (عالی) از 34 رای
پروژه موفق : 35
رتبه: 345
هشت سال پیش

اميرخان

کاربر عادی

کاربر عادی

3,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 11 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 370
هشت سال پیش
+8500
+41338

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.