طراحی حرفه ای اختصاصی گرافیک سایت فروشگاه اینترنتی- بصورت پیشرفته و جزئیات متعدد

تا الان برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام ... و عرض وقت بخیر

طراحی حرفه ای و اختصاصی گرافیک یک فروشگاه اینترنتی .. فقط در حد طراحی PSD

نکات اساسی در طرح به این شرح هست ،

طرح ریز جزئیات زیادی داره .. یعنی جزئیات زیادی هست در سایت و باید همشه جزئیات خلاقانه و خاص و مدرن طراحی بشه از جمله آیکونها و دیگر اشکال و المنتها ، اختصاصی طراحی بشه.

سبک کلی طرح شباهت زیادی به سبک سایت دیجی کالا داره .. فقط المنت ها کمی جذاب و بارزتر و مدرن تر .. و همچنین استفاده بسیار بیشتر و بارزتر از افکت ها و انیمیشن ها در المنت ها خواهد بود .. به طور کلی کار باید ویژه و خاص اما شیک و ساده باشه .. البته نه مثل بعضی طرحها که بیش از حد فلت و سفید هست.

تقریبا برای اکثر ریز جزئیات ایده هامون رو نوشتیم و کلیت اکثر ایده ها مشخص شده .. گرچه خلاقیت و ایده طراح و همچنین مشاورش کاملا مورد نیاز هست و طبیعی هست که حاشیه زیادی برای خود طراح برای خلاقیت و ایده پردازی در بسیاری از جزئیات ، در کنار مشاوره و تبادل نظر با ما وجود داره .

در هر صورت توضیح تک تک جزئیات این طرح  همون طور که عرض شد .. در یک فایل اکسل بصورت یک لیست طولانی نوشته شده .. لذا امیدوارم دوستان این رو از ابتدا در نظر داشته باشن و بعدا خرده نگیرن البته جزئیات توضیح داده شده برای طراحی کل قالب و گرافیک سایت و افکت ها و المنت هاش هست که ممکنه خیلی هاش مرتبط به کار html  نویسی یا برنامه نویسی باشه و ارتباطی با کار گرافیست نداشته باشه که باید خودشون تشخیص بدن.

متاسفانه  بدون ارسال نمونه کارهایی که قابل استناد باشه که متعلق به شماست.. و سطح و کیفیت کارشون خوب باشه .. صحبت های بعدی انجام نخواهد گرفت . فایل توضیحات پروژه هم بعد از صحبت در اختیار قرار میگیره. لذا هنگام ارسال پیشنهاد لطفا نمونه کارها  رو حتما به تعداد کافی در اختیار قرار دهید .

مساله زمان و خوش قولی هم بسیار مهم هست ..  شرایط و جریمه هایی در هنگام واگذاری پروژه تعیین خواهد شد.

تشکر


+8500
+25720

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.