اتصال کامپیوتر به دستگاه pos جهت انجام تراکنش های مالی

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

برقراری ارتباط با pos بانک های مختلف (حداقل آنهایی که بیشترین استفاده کننده را دارند)، و استفاده از تمام ویژگیهای مورد پشتیبانی دستگاه pos مرتبط. مثل: ارسال مبلغ به پوز، اعلام انجام موفق تراکنش، اخذ موجودی حساب، گردش حساب، چاپ فیش و ...

بصورت سورس سی شارپ همراه با یک برنامه کوچک (win form) نمونه جهت انجام تست و همراه با راهنمایی برای هر متد. شامل امکان انتخاب بانک یا دستگاه، و انجام عملیات مربوطه...

در صورت وجود همراه با فایلهای راهنمای برنامه نویسی مرتبط با هر دستگاه، فایل dll مربوطه و سایر مستندات...

مورد اختیاری: اگر امکان اتصال به کارتخوان از طریق مرورگر وب نیز برقرار گردد مورد پذیرش خواهد بود و به مبلغ پروژه افزوده میگردد.

پیشنهاد خود را مطرح کنید با توجه به نکات زیر:

1- مجری باید مستندات و فایلهای کتابخانه ای مربوط به هر بانک یا دستگاه را از بانک یا شرکت مربوطه دریافت کند.

لیست شرکت ها به این شرح است: شرکت ایران کیش - شرکت سامان کیش - شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد - شرکت به پرداخت ملت - شرکت پرداخت الکترونیک پارسیان - شرکت آسان پرداخت

2- مجری باید یک کلاس سی شارپ بنویسد با متدهای گلوبال که با تنظیم شرکت یا بانک مربوطه ، برای مثال پس از صدا زدن متد ارسال مبلغ به دستگاه از متد دستگاه تنظیم شده استفاده کند.

یعنی استفاده کننده کلاس صرفاً دستگاه را انتخاب میکنید و سایر متدها باید خودکار از توابع دستگاه انتخاب شده استفاده کنند.

3- مجری برای قابلیت های مختلف دستگاه ها متدهای لازم را بنوسید (مثال: ارسال مبلغ به دستگاه، دریافت وضعیت پرداخت، صورتحساب، و ...)

4- مجری کد نوشته شده را بر روی دستگاه ها تست و از صحت آن مطمئن گردد.

5- مجری کد نوشته شده را بصورت خوانا همراه با dll ها و فایلهای مورد نیاز هر دستگاه همراه با مستندات مربوطه به هر دستگاه که از شرکت مربوطه دریافت کرده در اختیار کارفرما قرار میدهد.


+8500
+41207

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.