آموزش کاربردي سي شارپ

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

آموزش کاربردي سي شارپ يه جزوه کامل ميخوام با اين فهرست فهرست ويژوال c# 1:فصل اول: مقدمه اي بر برنامه نويسي شي گرا و پيدايش زبان C# مقايسه سي شارپ با زبان هاي ديگر نصب و محيط ويژوال سي شارپ چارچوب .NET و ارتباط آن با C# 2:فصل دوم: مقدمه بر زبان سي شارپ دستورات مختلف سي شارپ تعريف متغيرها،آرايه ها،..... ورودي و خروجي ........ ايجاد برنامه هاي ويندوزي حداقل 10 مثال با خروجي 3:فصل سوم: مقدمه بر برنامه هاي ويندوز مقدمه اي بر رويداد ها، ويژگي ها کنترل ها معرفي حداقل بيست کنترل مختلف به همراه ويژگي ها و رويدادها حداقل يک مثال براي هر کنترل معرفي شده پنج مثال کلي 4: فصل چهارم: کار کردن با ساختارهاي دادها معرفي کنترل هاي پيشرفته و کاربردي نمايش کادرهاي محاورهاي معرفي منوها پنج مثال کلي 5: فصل پنجم : ساختن اشيا مباحث پيشرفته برنامه نويسي شيِ گرا شامل تعرف کلاس ارث بري، چند ريختي، گران بار کردن توابع پنج مثال کلي 6: فصل ششم : معرفي بانک هاي اطلاعاتي معرفي حداقل 10 کنترل بانک اطلاعاتي به همراه ويژگي هاي آنها حداقل 5 مثال از بانک هاي اطلاعاتي ساده ارتباط با بانک هاي اطلاعاتي مختلف به همراه کنترل هاي هر کدام برنامه نويسي بانک اطلاعاتي با SQL SERVERوADO.NET پنج مثال کلي 7:" فصل هفتم : معرفي برنامه هاي مبتني بر وب معرفي حداقل 10 کنترل برنامه هاي مبتني بر وب به همراه ويژگي ها وب سرويس ها و NET REMOTING به همراه معرفي کنترل ها پنج مثال کلي


زیرساخت:
word 2007 xp.or.seven


قابل تحویل:

+8500
+41618

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.