آپدیت : ربات وردپرسی نیمه خودکار دریافت اطلاعات از سایت های مشخص و ارسال به وردپرس ...

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک ربات بر اساس php که به وردپرس متصل و اطلاعاتی از یک لیست سایت مشخص به وردپرس منتقل می کنه... ربات های php آماده ایرانی و ... و افزونه های  نرمال و پرمیوم رو دارم و به کار نمیاد برای اینکار ...

اطلاعات شامل تگ ها ، تصویر شاخص ، و یک سری اطلاعات برای زمینه های از پیش تعیین شده هست ، یکسری اطلاعات رو از یکی دو سایت مشخص و یکسری رو از تعداد بیشتر سایت (از قبل مشخص) ، مطالب رو بعد از تایید خروجی ، منتشر می کنه  و مبنای کار بر اساس کلماتی هست که به ربات داده میشه مثال : به ازای هر پست چند عبارت داده میشه ، اطلاعات رو از برخی سایت ها بر اساس عبارت اول و برخی دوم و .. .جستجو و خروجی رو قبل از ارسال  نمایش می ده و میشه در خروچی برخی اطلاعات را دستی تغییر داد یا از ارسالشون جلوگیری کرد ..

جزئیات بیشتر در مورد سایت ها و نوع اطلاعاتی که  آورده میشه و ارسال میشه خدمتتون ارسال خواهد شد. ..


+8500
+46741

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.