نیاز به گرافیست حرفه ای اپلکیشن

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

باسلام،
خدمت دوستان طراح و گرافیست ، بنده نیاز به طراحی PSD یک برنامه اندروید در موضوع ورزشی از برنامه فعلی خودم را دارم . اپلیکیشن اماده است و فقط باید طراحی نسبت به امکانات اپ ایجاد شود .
-طراح حتما تخصص اپلکیشن و نمونه کارمناسب را داشته باشد .
-طرح اگر بتواند کد نویسی XML پروژه هم انجام دهد در اولویت است .
-حتما نمونه اپلکیشن ساخته شده در فایل ضمیمه را بررسی کنید ، این اپلکیشن ماست . (برنامه نیاز به کد ورود دارد که درضمیمه موجود است . )
-اسکرین شات هم ضمیمه شده است.
- طرحی که مشتری مد نظر دارد طرح اپلیکیشن یوفا است که از لینک زیر قابل دریافت است :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uefa.euro2016


+8500
+20015

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.